Система розсувних дверей

Системи розсувних міжкімнатних дверей, а також конструкції вхідної групи з аналогічним принципом відкривання стали набувати популярності порівняно недавно. Такі вироби досить компактні і зручні у використанні — але при цьому їх можна зробити максимально надійними і енергоефективними.

Що таке розсувні системи?

Система розсувних дверей — це конструкція, яка відрізняється від розпашних дверей способом відкривання:

  • Дверне полотно (стулка) не обертається на петлях, а зміщується вбік, відкриваючи широкий прохід.
  • Для руху стулки система розсувних дверей використовує направляючі, що не дають дверям змінювати напрямок і зміщуватися у поперечній площині.

Найпростіша розсувна система для міжкімнатних дверей може комплектуватися засувкою, що утримує стулку в закритому положенні. Більш складні конструкції оснащуються фурнітурою, що забезпечує притискання по всьому периметру, але при цьому — дозволяє відкривати двері за зсувним принципом.

У яких випадках варто звернути увагу на розсувні системи?

На відміну від традиційних розпашних конструкцій розсувні системи мають ряд переваг:

  • По-перше, стулка рухається в площині отвору або паралельно прорізу, не займаючи додаткового місця при відкриванні.
  • По-друге, за рахунок використання в склінні зсувних стулок можна відкривати дуже широкі прорізи, зручні для проходу.

Тому купити систему для розсувних міжкімнатних дверей варто в тому випадку, коли потрібно максимально зберегти вільний простір або прибрати розпашні стулки, які будуть заважати вільному проходу по приміщенню. Такі рішення підходять як для житлових приміщень (квартири, приватні будинки), так і для комерційної нерухомості (офіси, магазини).

Які розсувні системи вибрати

Купити розсувні системи для міжкімнатних дверей, а також конструкції для зовнішнього застосування, що ефективно зберігають тепло і встановлюються при оформленні виходів на веранди або тераси, можна в компанії «Віконда».

Для вибору доступні різні конструкції паралельно-зсувного і ухильно-зсувного типів, що комплектуються різними фурнітурними механізмами, включаючи найсучасніші протизламні системи. У якості заповнення зсувних стулок можуть використовуватися як однокамерні, так і двокамерні енергозберігаючі склопакети. Другий варіант разом з багатокамерним пластиковим профілем забезпечить максимальну енергоефективність — в закритому положенні двері будуть добре зберігати тепло в приміщенні, забезпечуючи економію на обігріві.

Замовити розсувні двері для квартири, будинку чи офісу можна в інтернет-магазині компанії «Віконда» або в будь-якому з її фірмових салонів.