Про компанію

Компанія «Вікна «Віконда» входить до ТОП 5 виробників металопластикових вікон и дверей України. Бере свій початок з далекого 2001 року і має розгалужену мережу філіалів із доставкою по всіх куточках країни. Висока якість продукції дозволила експортувати наші вироби до 15 країн Європи. Ми завжди робили ставку на якість та індивідуальність, тому відмовилися від вікон без енергозбереження ще у 2007 році. З тих пір не робимо вікна без енергії та впровадили програму персоніфікованої сервісної підтримки кожного замовлення. Тож ви будете знати усе про стан замовлення від прорахунку до установки.
Історія компанії
2001
2004
2007
2009
2011
2015
2019
2020
2001 р.

ПУСК – створення невеликого, але дуже амбіційного приватного підприємства з виробництва вікон та дверей з ПВХ. Курс на якість, довговічність та в планах втілення стратегії «ми тут надовго».

2004 р.

ДОСВІД – приватне підприємство стає ТОВ з зареєстрованою торговою маркою «Віконда». Компанія стабільно зростає, планово вчиться і переймає досвід провідних європейських виробників. Більше занурюється у філософію індивідуальних і зрозумілих рішень, і крок за кроком втілює мету вийти на національний ринок країни.

2007 р.

ПРОТИ ТЕЧІЇ – ТМ «Вікна Віконда» відома у більш ніж 50 містах України. Руйнує стереотипи ринку, впроваджує інноваційні рішення та проголошує повну відмову виробництва конструкцій без енергозбереження. На той час це означало плити проти течії.

2009 р.

АВТОМАТИЗАЦІЯ І ФРАНЧАЙЗИНГ – Впровадження безпечного автоматизованого виробництва з ціллю виключення помилок «людського чинника», утримання якості на заявленому рівні. ТМ «Вікна Віконда» розробляє франчайзингову пропозицію, і виходить до рекордсменів країн СНГ в галузі поширення франчайзингу за кількістю відкритих точок на місяць. По 5-7 салонів у місяць, тільки уявіть!

2011 р.

ГАРАНТІЯ І СЕРВІС – Компанія святкує 10-річчя і впроваджує 10тирічну гарантію на вироби. За нашими підрахунками на той час вже понад 300 000 сімей стали клієнтами «Вікна Віконда». У тому ж році беремо курс на покращення сервісу, розробляємо і впроваджуємо програми з інформаційної підтримки та обізнаності клієнтів.

2015 р.

ПРИВІТ ЄВРОПА – Доведення якості продукції до вимогливих європейських показників, сміливо відправляємо вироби на лабораторні випробування у Німеччину, інвестуємо у продукт, у навчання фахівців і ТАДАМ…. – перший вихід компанії на ринок Європи.

2019 р.

ТРИМАЄМО ЛІДЕРСТВО – Конструкції «Віконда» встановлені у кожному другому домі в Україні, експортуються до 15 країн Європи на постійній основі. Ми тримаємо зворотній зв’язок із клієнтами, розширюємо точки впливу на правильний вибір споживачів через різні програми та канали комунікації і ловимо м’яч ще до того, як він у грі.

2020 р.

КУРС НА ЗМІНИ – Ми навчилися поєднувати такі поняття як азарт, безпека, фокус, голод, переваги та зв’язок, відповідальність та простота …і продовжуємо свою бурхливу подорож соціально відповідальної компанії з грандіозними планами, справжніми цінностями, використовуючи передові технології і «силу» людей. Переконайся!

Команда підтримки

«Вікна Віконда» українська компанія-виробник СПК. Щодня більше 500 людей по всій Україні командно працюють, щоб забезпечити якісними і енергоефективними виробами жителів країни. З 2001 року ми виготовляємо вікна, двері (балконні, вхідні, міжкімнатні), а також розсувні системи.

Крім здійснення продажів в усі регіони України, ми експортуємо вікна і двері з ПВХ в 15 країн Європи і склимо цілі багатоповерхові будинки.

Але завжди в центрі нашої уваги знаходиться клієнт. І ми переконані в тому, що чудові конструкції не можуть бути виготовлені без пристрасті, інтелекту і, перш за все, особистої прихильності. Ми готові приділяти увагу і спілкуватися з клієнтами будь-якого масштабу.
Тому в нашій галереї найрізноманітніші об’єкти: житлові і комерційні багатоповерхові будівлі, котеджі і приватні будинки, бібліотеки та навчальні заклади, готелі та туристичні центри, пам’ятники архітектури і навіть
церкви.

Ми готові відповісти і надати всю інформаційну підтримку з різних питань: співпраці, участі в тендерах, продукції, фінансових питаннях, маркетингу і виробництва, доставки та іншим можливим . Ми абсолютно відкриті, тому ви можете звернутись з будь-яких питань до наших експертів.

Євген Каріс
Генеральний директор
Ліана Струтинська
Заступник комерційного директора з ЗЕД
Олександр Левін
Комерційний директор
керівник відділу маркетингу компанії Віконда
Сергій Голуб
Директор по маркетингу
Оксана Рижикова
Фінансовий директор
Сергій Білокінь
Керівник відділу по роботі з бюджетними організаціями
Людмила Біла
Головний бухгалтер
Якість наших товарів підтверджено сертифікатами

Десятки виробників обладнання довіряють нам дистрибуцію своєї продукції в різних країнах світу.

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон

Вікна Віконда
«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон
Металопластикові вікна: функції

Металопластикові вікна «Віконда»

Компанія «Віконда» пропонує якісні енергоефективні металопластикові вікна від виробника. Ми працюємо на ринку України з 2001 року, випускаючи віконні та дверні конструкції на базі сучасних профільних систем. Використання якісного ПВХ-профілю, енергозберігаючих склопакетів і функціональної фурнітури дозволяє робити вікна від ТМ «Віконда» надійними, довговічними  та енергоефективними.

Обрати оптимальну комплектацію конструкції і замовити металопластикові вікна з встановленням під ключ ви можете в будь-якому з фірмових салонів компанії «Віконда» — вони є в усіх регіонах України. Конструкції буде виготовлено на нашому заводі, швидко доставлено до вашого міста і встановлено професійною бригадою майстрів з монтажу.

Крім того, сьогодні є можливість обрати і купити металопластикові вікна онлайн. Менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію для вибору профілю, склопакета, фурнітури і додаткових елементів комплектації вікна, а також — запланують монтаж на зручний для вас час.

Ціна металопластикових вікон

Вартість металопластикових вікон — це один з факторів, від якого залежить рішення про їх придбання. Але при виборі компанії, якій ви довірите виготовлення та встановлення конструкцій, не варто орієнтуватися на мінімальну ціну за м2. На підсумкову вартість конструкції впливають:

  • Її габарити.
  • Комплектація (профіль, склопакет, фурнітура, додаткові елементи).
  • Декор (ламінація, декоративне скління).
  • Витрати на монтаж

Точно розрахувати, скільки коштує вікно, можна тільки після узгодження комплектації і виміру конструкції. При цьому за рахунок автоматизації виробництва компанія «Віконда» знижує собівартість продукції — тож вартість наших вікон залишається цілком доступною.