Віконда Класик

Універсальний варіант для будь-якого об'єкту
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 104мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
Вхідні двері Класик-фото
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 104мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Надійно зберігають тепло
Тривалий термін служби
Захист від продування
Доступна ціна

Особливості системи

Двері на основі профілю Віконда Класик - це легкі, досить міцні і довговічні конструкції. При невисокій ціні вони мають хороші показники енергозбереження, а правильна настройка фурнітури забезпечує відсутність продування за рахунок щільного притиску по периметру.
Довговічність експлуатації
Квадратний замкнутий підсилюючий профіль 1,5 мм в стулці, П-подібний армуючий профіль 1,5 мм в рамі / імпості. Петлі, ручки і замки від українських і європейських виробників
Базове теплозбереження
Профіль з хорошими показниками енергозбереження. Герметичність в зоні притиску за рахунок можливості установки гумового ущільнювача
Різна комплектація для різних завдань
Для захисту від сторонніх поглядів полотно може бути заповнено сендвіч-панеллю або дизайнерським склом. Для максимальної кількості світла встановлюється прозорий одно- або двокамерний склопакет.

Надійно зберігають тепло

Металопластикові двері Віконда Класик виготовлені з профілю з низькою теплопровідністю, а фурнітура забезпечує притиск дверного полотна до рами по всьому периметру. Все це, а також можливість установки двокамерного склопакета дає можливість зберегти в приміщенні в кілька разів більше тепла в порівнянні з дверима з металу.
Ширина стулки - 60 мм
Широка стулка ефективно перешкоджає теплопередачі по периметру двері
Ширина склопакета - до 32 мм
Можливість монтажу широких двокамерних склопакетів дозволяє підвищити енергозберігаючі показники двері
Теплий поріг
Встановлення теплої порога з пластиковою вставкою зводить до мінімуму тепловтрати в нижній частині дверного отвору, прибираючи місток холоду.

Захист від продування

Місце стику рами з порогом - проблемна зона абсолютної більшості дверних конструкцій. Щоб підвищити герметичність цієї ділянки, можна укомплектувати конструкцію додатковими елементами

Підвищена безпека і функціональність

Захист від проникнення – одна з основних функцій будь-яких вхідних дверей. Двері Віконда Класик можна зробити ще більш надійними, укомплектувавши замком з багатоточковою системою замикання. За рахунок використання декількох масивних сталевих ригелів стулка надійно фіксується в закритому положенні – при цьому сила притиску рівномірно розподіляється по периметру.

фото підвищена безпека

Варіанти виконання

Залежно від конфігурації дверного отвору і побажань замовників дверні конструкції можуть мати різну форму. Вони відрізняються як кількістю стулок, так і їх конфігурацією, крім того, відмінності є і в способі відкривання дверей. Використання профільної системи Віконда Класик дає можливість створити практично будь-яку конструкцію.

Нестандартні конструкції

Можливості виробництва і характерні особливості профілю Віконда Класик дозволяють робити на базі цієї профільної системи не тільки стандартні двері. Дверні конструкції можуть бути посилені косими або гнутими імпостами - вони не тільки підвищують жорсткість виробу, а й радикально перетворюють його зовнішній вигляд.
impostBlock-04

Косий імпост

impostBlock-03

Гнутий імпост

impostBlock-05

Венеціанські шпроси

Комплектація дверної конструкції

Будь-які двері - навіть найлегші і проста - повинні бути досить надійними і довговічними. Якісні петлі забезпечать плавний рух стулки з великою масою. Фурнітура, розрахована на роботу з дверними стулками великого розміру, гарантує стабільне відкривання і закривання, ефективний притиск по всьому периметру і відсутність потреби в частому регулюванні. Ми комплектуємо дверні конструкції Віконда Класик якісною фурнітурою і петлями, так що двері без зауважень служать протягом багатьох років.
petly_1

Якісні петлі Medos

За замовчуванням кожні двері оснащуються трьома петлями від європейського виробника, розрахованими на вагу стулки до 120 кг. Додавання четвертої петлі підвищить герметичність конструкції і збільшить її ресурс.
petly-02

Натискні гарнітури Medos

Надійна система, що забезпечує стабільне відкривання і закривання дверної стулки.
petly-03

Замки Axor

Замки від українського виробника поєднують високу надійність і довговічність з низькою ціною: все це робить такі механізми досить затребуваними

Декоративне скло

Заповнення вхідних дверей може бути не просто прозорим. Залежно від ваших уподобань ви можете вибирати практично будь-які варіанти декоративного скління, регулюючи фактуру склопакета і інтенсивність освітленості.

Великий каталог дизайнерського скла дозволить вам підібрати рішення, оптимальне як за функціональністю, так і за зовнішнім виглядом.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Вхідні двері Віконда Класик - універсальний варіант для будь-якого об'єкта

Двері на основі профілю Віконда Класик – це легкі, досить міцні і довговічні конструкції. При цьому ціна на вхідні двері Віконда Класик невисока. Вони мають хороші показники енергозбереження, а правильне налаштування фурнітури забезпечує відсутність продування за рахунок щільного притиску по периметру.

Якщо вам важлива герметичність, то ми розповімо, як вибрати вхідні двері Віконда Класик, зберігаючи цю функцію.

Щоб підвищити герметичність ділянки стику рами з порогом можна укомплектувати конструкцію додатковими елементами Windstop або гумовим ущільнювачем.

Довговічність експлуатації забезпечують квадратний замкнутий підсилюючий профіль 1,5 мм в стулці, П-подібний армуючий профіль 1,5 мм в рамі/імпості.

Важливими перевагами, щоб купити вхідні двері Віконда Класик, виступають такі показники:

• термоізоляція – 0,73 (m2 K) / W
• ширина стулки – 60 мм
• ширина склопакета – до 32 мм
• висота стулки – до 104 мм
• гарантійний термін – 1 рік
• вони надійно зберігають тепло
• тривалий термін служби
• захист від продування
•доступна ціна

Металопластикові двері Віконда Класик виготовлені з профілю з низькою теплопровідністю, а фурнітура забезпечує притиск дверного полотна до рами по всьому периметру. Замовити вхідні двері Віконда Класик, цей універсальний варіант для будь-якого об’єкта, можна в салонах продажів вікон і дверей Віконда.