В цей день ми вітаємо справжніх захисників України — чоловіків...
Вітаємо з Днем Незалежності усіх українців! Святом волі, гідності, віри...
ClimaGuard Solar
ClimaGuard Solar
14.08.2019
Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигодаОдин з найвідоміших...

Віконда Стандарт

Віконда Стандарт- це профільна система з монтажною глибиною 70 мм, при цьому товщина зовнішніх стінок згідно ДСТУ Б В.2.7-130: 2007 по класу B.

Для поліпшення показників шумо- і теплоізоляції система дозволяє встановити склопакети розміром 24 або 32 мм.

Гладкий фальц в рамі, імпості і стулці з похилою частиною спроектований для кращого відведення води і легкого очищення. А окантовка фальца для установки штапика або відповідної планки фурнітури перешкоджає попаданню води у відкидному режимі роботи стулки, поряд із правильно сконструйованою системою відводу конденсату.

У системі передбачена можливість використання квадратного армуючого профілю в рамі і імпості, що покращує статику конструкції. Конфігурація ніжки штапика забезпечує не тільки швидкий і легкий монтаж штапика в раму, але і його надійну фіксацію.
Двокомпонентний ущільнювач TPV забезпечує оптимальне ущільнення, водонепроникність, високу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації.

Широка гамма додаткових профілів –з’єднувальних та розширювальних - легко і герметично з'єднуються з рамою завдяки універсально сконструйованій системі кріплення, яка задовольняє всі вимоги споживача.

 


 

scroll back to top