Вітаємо з Днем Незалежності усіх українців! Святом волі, гідності, віри...
ClimaGuard Solar
ClimaGuard Solar
14.08.2019
Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигодаОдин з найвідоміших...
Вітаємо з днем Конституції, державним святом фундаментального значення! Адже прийнята...

Склопакет MULTI tech euro


logo multi euro 
Склопакет MULTI tech euro – двокамерний склопакет з енергозберігаючим та мультифункціональним склом, триплексом зі сторони квартири та повітряними камерами, заповненими аргоном.

Використання вікон зі склопакетом MULTI tech euro дозволяє отримати наступні переваги:

znachok 30 30 Максимум енергозбереження - вікна зі склопакетом MULTI tech euro перевищують не тільки українські, але й європейські нормативи з енергозбереження. Коефіцієнт опору теплопередачі на рівні 1.24 м2С/Вт відповідає стандарту EnEV2012.
znachok 30 30 Економію на опаленні та кондиціонуванні - досконала структура дозволяє досягти повної незалежності мікроклімату вашого будинку від природи за вікном. Ви зможете економити на енергоресурсах не тільки в холодну пору року, але і спекотним літом.
znachok 30 30 Відмінний захист від конденсату - вікна зі склопакетом MULTI tech euro не будуть «плакати» або «потіти» взимку: високий стандарт енергозбереження дозволяє утримувати температуру скла зі сторони приміщення на оптимальному рівні, перешкоджаючи випаданню конденсату.
znachok 30 30 Клас безпеки WK2 - захисне скління в поєднанні з фурнітурою activPilot і профілем bluEvolution дозволяє досягти класу безпеки WK2. Такі вікна здатні мінімум три хвилини протидіяти зазіханням зловмисника. Цього часу достатньо для виїзду оперативної бригади охоронної служби і для надійного захисту вашого будинку від проникнення.
znachok 30 30 Захист від розбивання зсередини - актуальна перевага для сімей з дітьми. Структура триплексу дозволяє витримати удар рукою, ногою чи плечем. Навіть у разі деформації склопакета ваша дитина залишиться неушкодженою: уламки скла затримаються полімерною плівкою і будуть без гострих ріжучих граней.
znachok 30 30 Поліпшену звукоізоляцію - у порівнянні зі звичайним однокамерним склопакетом, MULTI tech euro покращує звукоізоляцію на 6 дБ. Це еквівалентно видаленню джерела шуму вдвічі. Вікна MULTI tech euro ідеально підійдуть для скління дитячої кімнати або спальні.
znachok 30 30 Кращий сонцезахист - вікна зі склопакетом MULTI tech euro стануть ідеальним рішенням для жителів південних регіонів країни, які особливо вразливі перед літньою спекою. Саме цей склопакет має кращі показники сонцезахисту, пропускаючи в будинок тільки 35% із загальної кількості сонячної теплової енергії влітку.
znachok 30 30 Ефективне світлопропускання - відмінний захист від сонячного тепла MULTI tech euro вдало комбінує з помірним рівнем пропускання видимого світла. 53% сонячного світла буде надходити у вашу кімнату крізь такі вікна. Це означає, що навіть у похмуру погоду вам не доведеться використовувати додаткове освітлення.
znachok 30 30 Дзеркальний ефект - використовуючи MULTI tech euro, ви захищаєте себе не тільки від примар погоди, але й від небажаних поглядів. Ззовні приміщення з такими вікнами виглядає як дзеркало, не дозволяючи стороннім заглянути до вас в кімнату.
znachok 30 30 Захист від вигорання кольорів - сонцезахисне скління також дозволяє уникнути проблеми з вигорянням кольорів, відображаючи сонячне випромінювання в ультрафіолетовому діапазоні. Тоді предмети на підвіконні не будуть втрачати яскравості навіть через тривалий час.    


Порівняльна таблиця склопакету представлена нижче:

Тип склопакета Формула
склопакета
Коефіцієнт
опору,
теплопередачі, м2С*Вт
Світлопропускання,
%
Сонячний
фактор, %
Інлекс
звукоізоляції, дБ
Двохкамерний
склопакет
4-10-4-10-4 0.47 76 72 32
MULTI tech 4s-14-6i* 0.64 59 49 32
MULTI tech euro 4si-16Ar
4-14Ar-3.3.1i
1.24 53 36 36
 

* де: s-сонцезахисне скло; i-енергозберігаюче скло; Ar - заповнення повітрянних камер аргоном (90%)

Визначення коефіцієнтів читати повністю
__________________________________________________________________
** Коефіцієнт опору теплопередачі (опір теплопередачі = термічний опір) - основним параметром, що визначає кількісно енергозбереження, є: R-коефіцієнт опору теплопередачі. Фізична величина, що показує, яка кількість тепла пройде через огороджувальні конструкції за одиницю часу. Чим вище значення R, тим менше тепловтрати вікна. Для більшої частини території України мінімальним допустимим значенням R є 0.75 м2 З / Вт Чим вище показники коефіцієнта опору теплопередачі, тим більше тепла буде збережено в приміщенні.

Норма: Нормою для першої кліматичної зоні в України вважається, R = 0,6 м2К/Вт. для другої- 0,75 м2К/Вт


***
Коефіцієнт світло пропускання - величина, що характеризує міру прозорості світлопрозорих огороджень; визначається відношенням пропущеного огорожею світлового потоку до падаючого.

****
Сонячний чинник або загальна сонячна енергія, що пропускається - для заскленою стіни це співвідношення всієї сонячної енергії, що надходить в приміщення через скло до енергії падаючого сонячного потоку.

*****
Індекс звукоізоляції - звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні хвилі крізь перешкоду. Ефективність захисної конструкції оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекритий - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краще звукоізоляція. Обидві величини виміряються в дБ (децибел).
____________________________________________________________________________

Компанія «Віконда» рекомендує:

  • Для вікон на тіньовій стороні на тихій вулиці: TERMO tech euro
  • Для вікон на сонячній стороні на тихій вулиці: CLIMA tech euro
  • Для вікон на тіньовій стороні на шумній вулиці або для підвищення рівня безпеки: SAFE tech euro
  • Для вікон на сонячній стороні на шумній вулиці або для підвищення рівня безпеки: MULTI tech euro


Склопакети серії euro можна встановити тільки при замовленні вікон з профілю bluEvolution.

Замовити металопластикові вікна «Віконда» можна у мережі фірмових салонів і авторизованих точках продажу компанії.

 При
покупці вікна шукайте наклейку, яка гарантує якість та справжність продукту!


V Nakleyka MULTI
scroll back to top