Вітаємо з Днем Незалежності усіх українців! Святом волі, гідності, віри...
ClimaGuard Solar
ClimaGuard Solar
14.08.2019
Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигодаОдин з найвідоміших...
Вітаємо з днем Конституції, державним святом фундаментального значення! Адже прийнята...

Кольорове скло


Цветные стекла для окон

Кольорове скло. Вікна компанії «Віконда»

Компанія «Віконда» пропонує безліч можливостей для декору світлопрозорої конструкції. Встановлення в вікна кольорового скла - одна з них. Цей елемент відмінно доповнить ламінований «під дерево» профіль. Він також добре поєднується з класичними білими вікнами.

«Віконда» пропонує вам тоноване в масі скло від світового виробника - компанії AGC. Даний продукт відповідає сучасним вимогам якості та володіє прекрасними декоративними властивостями.

Технологія виробництва AGC полягає у фарбуванні скла при виготовленні. У результаті виходить продукт з елегантним відтінком необхідного кольору.

Подібне дизайнерське рішення дозволить вам легко і ефектно розставити акценти в інтер'єрі. Важливо, що ваша віконна конструкція збереже свої первинні функції.

Кольорове скло вікна не просто виглядає естетично. Існують його види з функцією сонцезахисту. При їх виробництві використовуються метали або їх оксиди. Завдяки цьому, сонцезахисне скло поглинає теплову сонячну енергію більше, ніж звичайне. Його абсорбуючі властивості дуже корисні, якщо ваше вікно розташоване на сонячній стороні будинку.

Таким чином, тоноване в масі сонцезахисне скло зможе не тільки додати оригінальності вашому інтер'єру, але і захистити кімнати від перегрівання на сонці. Запобігти вигоранню шпалер і предметів меблів.

Догляд за кольоровим сколом не відрізняється від стандартного. Даний продукт має тривалий термін експлуатації, стійкий до погодних умов, перепадів температур і механічних пошкоджень.

Плівка на вікна кольорова

Ще одним варіантом для декоративного скління є архітектурна плівка. Вона клеїться на лист скла, щоб надати йому необхідний відтінок. Кольорова плівка на вікна також підвищує рівень безпеки скла при пошкодженні. Навіть тріснуті осколки тримаються в рамі, оберігаючи вас і ваших близьких від травми.

За допомогою полімерних плівок можна домогтися не тільки ефекту тонування. Вони також захищають приміщення від перегрівання на сонці.

Але якщо ви хочете встановити більш якісне за всіма параметрами скління, рекомендуємо вам замовити тоноване в масі скло.

Адже плівка на вікна кольорова, якою б міцною вона не була, вона може бути пошкоджена механічно. Термін її експлуатації, звісно, набагато менше, ніж час служби повноцінного пофарбованого скла.

scroll back to top