Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Склопакет CLIMA tech euro

 
clima euro 700
CLIMA tech euro (Кліма тек євро) - двокамерний енергозберігаючий склопакет з енергозберігаючим і мультифункціональним склом, з повітряними камерами, заповненими аргоном.

Використання вікон зі склопакетом CLIMA tech euro дозволяє отримати наступні переваги:

znachok 30 30 Максимум енергозбереження - вікна зі склопакетом CLIMA tech euro відповідають нормам з енергозбереження Європи, які будуть прийняті в Європі в 2012 році. Коефіцієнт опору теплопередачі на рівні 1.25 м2С/Вт вдвічі перевищує існуючий в Україні стандарт енергоефективності. Склопакет CLIMA tech euro дозволяє зберегти вчетверо більше енергії, ніж звичайний однокамерний склопакет. Коли взимку ваші вікна стануть надійним бар'єром захисту навіть від найлютіших морозів
znachok 30 30 Потужний сонцезахист - комбінація енергозберігаючого та сонцезахисного скла в склопакеті дозволяє істотно знизити кількість сонячної теплової енергії, яку отримує ваш будинок через вікна влітку. Вікна зі склопакетом CLIMA tech euro відображають на вулицю до 64% сонячної теплової енергії, гарантуючи комфортний мікроклімат вашого будинку навіть при спекотній погоді. Крім економії на опаленні взимку, вікна зі склопакетом CLIMA tech euro дозволяють істотно знизити витрати на кондиціонування квартири спекотним літом, адже саме через вікна в квартиру надходить найбільша кількість сонячного тепла. Незважаючи на щорічне зростання цін на енергоресурси, це одна з найважливіших переваг сучасних вікон.
znachok 30 30 Досконалий захист від випадання конденсату - енергозберігаючі властивості склопакета CLIMA tech euro також дозволяють підвищити температуру внутрішнього скла. Саме від її значення залежить вірогідність випадання конденсату - чим тепліше скло взимку, тим менше ризик, що ваші вікна будуть «плакати» або «потіти».
znachok 30 30 Захист від вигорання кольорів - структура склопакета CLIMA tech euro дозволяє відбивати переважну кількість сонячних променів в ультрафіолетовому діапазоні. Саме під їх шкідливим впливом предмети в квартирі втрачають яскравість кольорів, або, як ще кажуть, «вигорають».
znachok 30 30 Природне освітлення - на відміну від тонованого скління або, наприклад, штор і жалюзі, вікна зі склопакетом CLIMA tech euro дозволяють не тільки уберегти квартиру від перегріву влітку, але й отримати достатню кількість природного світла. CLIMA tech euro пропускає більше 50% сонячного світла, забезпечуючи природне освітлення вашого будинку.
znachok 30 30 Дзеркальний ефект - склопакет CLIMA tech euro працює за принципом одностороннього дзеркала. Це означає, що ви зможете без перешкод дивитися у вікно, в той час як сторонні спостерігачі не зможуть розгледіти, що відбувається у вас в кімнаті. Це дозволяє створити в кімнаті атмосферу затишку і комфорту, вільну від небажаних поглядів

Металопластикові вікна зі склопакетом CLIMA tech euro стануть відмінним рішенням для вікон, які виходять на сонячну сторону, особливо в південних регіонах України.

Порівняльна таблиця склопакетів представлена нижче:

Тип склопакета Формула
склопакета
Коефіцієнт
опору,
теплопередачі, м2С*Вт
Світлопропускання,
%
Сонячний
фактор, %
Індекс
звукоізоляції, дБ
Однокамерний
склопакет
4-16-4 0.32 83 79 30
CLIMA tech 4si-16п-4* 0.65 61 41 30
CLIMA tech euro 4si-16Ar-
4-16Ar-4i*
1.25 54 36 34
 

* s - сонцезахисне скло;  i -енергозберігаюче скло; п - пластикова дистанційна рама; Ar - заповнення повітряних камер аргоном (90%)

Визначення коефіцієнтів читати повністю
________________________________________________________________
**Коефіцієнт опору теплопередачі (опір теплопередачі = термічний опір) - основним параметром, що визначає кількісно енергозбереження, є: R-коефіцієнт опору теплопередачі. Фізична величина, що показує, яка кількість тепла пройде через огороджувальні конструкції за одиницю часу. Чим вище значення R, тим менше тепловтрати вікна. Для більшої частини території України мінімальним допустимим значенням R є 0.75 м2 З / Вт

Чим вище показники коефіцієнта опору теплопередачі, тим більше тепла буде збережено в приміщенні

Норма: Нормою для першої кліматичної зоні в України вважається, R = 0,6 м2К/Вт. для другої- 0,75 м2К/Вт


***
Коефіцієнт світлопропускання - величина, що характеризує міру прозорості світлопрозорих огороджень; визначається відношенням пропущеного огорожею світлового потоку до падаючого.

****
Сонячний чинник або загальна сонячна енергія, що пропускається - для заскленою стіни це співвідношення всієї сонячної енергії, що надходить в приміщення через скло до енергії падаючого сонячного потоку

*****
Індекс звукоізоляції - звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні хвилі крізь перешкоду. Ефективність захисної конструкції оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекриття - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краща звукоізоляція. Обидві величини виміряються в дБ (децибел).

Компанія «Віконда» рекомендує:

  • Для вікон на тіньовій стороні на тихій вулиці: TERMO tech euro
  • Для вікон на сонячній стороні на тихій вулиці: CLIMA tech euro
  • Для вікон на тіньовій стороні на шумній вулиці або для підвищення рівня безпеки: SAFE tech euro


  • Склопакети серії euro можна встановити тільки при замовленні вікон з профілю bluEvolution.
    Замовити металопластикові вікна «Віконда» можна в мережі фірмових салонів та авторизованих точках продажу компанії.
     
     При покупці вікна шукайте наклейку, яка гарантує якість і справжність продукту!


V Nakleyka CLIMA
scroll back to top