Команда компанії «Віконда» щиро вітає вас з державним святом —...
Маємо для вас чудову пропозицію — готове рішення преміум-класу для...
Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...

Фурнітура


ПЕТЛІ

Дверні петлі та ручки також можуть бути надані у такій кольоровій гамі:

 
Можливо замовлення крашених петель тон в тон до кольору ламінації.

ПОРОГИ

Пороги з алюмінію різноі конфігураціі забезпечують зручний вхід в приміщення. До коробок пороги кріпляться спеціальними з’єднувачами «тон в тон». Щоб зробити вхідні двері з алюмінієвим порогом тепліше ми встановлюємо трубчасту ущільнювальну гуму і кутовий гумовий ущільнювач Windstop. Установка цих елементів значною мірою впливає на підвищення герметизаціі дверей і, як наслідок, дозволяє істотно зменшити ймовірність продування з дверей в області алюмінієвого порогу.

 

РУЧКИ

Стильні ручки не тільки зручні при використанні, але й доповнюють обраний колір ламінаціі.
Нажимний гарнітур від компаніі Hoppe в ультрасучасній серіі надасть Вашим дверям дизайнерської довершеності.

Ручки нестандартних форм

До ручок нестандартних форм встановлюються замки-рейки або замки одноточкові із роликом.

Автоматична система запирання дверей blueMatic EAV

Система замикання і відмикання двереий повністю автоматизована. При закриванні дверей два масивних ригеля замикають її з високим ступенем притиску і щільності, а через деякий час за допомогою електроприводу приводиться в рух так званий середній ригель. Двері відмикаються автоматично і вручну (н.д., у разі відключення електрики): за допомогою пульта, транспондера чи інших систем контролю доступу, зсередини — натисненням дверної ручки. Існує можливість програмування замків задля опцій відкривання через smartphone або відбитки пальців.

 

Система майстер ключ від Winkhaus

Область застосування: приватні будинки, комерційні об’єкти з великою кількістю дверей, де є необхідність обмежити доступ в приміщення окремим особам або категоріям осіб. Система замикання не тільки оберігає від проникнення ззовні, але і застосовується для внутрішньої організації доступу до приміщень. Кожна система «Майстер Ключ» забезпечена карткою безпеки, в якій закодована вся інформація про цю систему. Winkhaus застосовує безпечні профілі ключа, що гарантують після пред’явлення карти розширення системи з додаванням вкладиша і виготовлення дубліката ключа тільки власникові системи, встановленої в об’єкті.

 

ДОВОДЧИКИ

Застосування доводчика в значній мірі зменшує знос дверних петель і іншої дверної фурнітури. Доводчики обов’язково встановлюються на дверях, обладнаних системою контролю доступу, на протипожежних та евакуаційних дверях, на вхідних дверях, адже вони забезпечують надійне закривання дверей.

 

  


 

scroll back to top