Інноваційна фурнітура activPilot Tilt First. Особливі властивості: безпека

15 Січ 2024
Новини
Інноваційна фурнітура activPilot Tilt First.

Ключова особливість цієї технології – можливість змінювати порядок відкривання вікна, роблячи перше рух нахилом. Це революційне рішення дозволяє отримати низку переваг, які роблять ваш дім безпечнішим і функціональнішим.

Новий Підхід до Відкривання:
Зміна черговості відкривання, спочатку нахиляючи стулку після переведення ручки у горизонтальне положення, надає вам більше контролю. Тільки після цього, повертаючи ручку вертикально вгору, вікно відкриється повністю. Це не тільки стильно, але і практично!

Забезпечте Безпеку для Ваших Дітей:
Завдяки новому порядку відкривання, фурнітура activPilot Tilt First забезпечує вищий рівень безпеки для дітей. Початкове відкривання у відкидному положенні значно зменшує ймовірність повного відкривання, що може бути потенційно небезпечним та призводити до травм.

Більший Термін Експлуатації:
Статистика свідчить, що переводження вікна у відкидний режим відбувається значно частіше, ніж повне відкривання. Таким чином, фурнітура activPilot Tilt First дарує вам більший термін служби, що робить її вигідною і довговічною інвестицією.

Оберіть Інновації, Оберіть Безпеку:
Придбайте віконні системи з фурнітурою activPilot Tilt First, і переконайтеся в перевагах цього новаторського підходу до віконних технологій. Зробіть свій дім ще комфортнішим та безпечнішим для всієї родини!