Металопластикові вікна в Запоріжжі від Віконда

Сучасні металопластикові вікна та двері в Запоріжжі стають все більш популярними. Основні причини заміни — старіння встановлених раніше дерев’яних конструкцій, а також низькі теплоізоляційні показники ПВХ-конструкцій, які монтувалися 10-15 років тому.

Фірмові салони компанії Віконда в Запоріжжі пропонують металопластикові вікна та двері з максимальними показниками теплоізоляції, звукоізоляції і захисту від проникнення. Обрати конструкцію можна, керуючись наведеними нижче рекомендаціями або дотримуючись порад менеджера-консультанта.

Як обрати пластикові вікна в Запоріжжі від Віконда

Перше, що потрібно врахувати, плануючи замовити вікна в Запоріжжі — місце встановлення конструкції. Залежно від того, де буде встановлено вікна, їх оптимальна комплектація буде відрізнятися — а значить, відрізнятися буде і вартість.

Для житлових приміщень слід обирати конструкції, показники теплопровідності яких відповідають стандартам ДСТУ. Такі металопластикові вікна в Запоріжжі мають бути виготовлені на основі п’яти- або шестикамерних профільних систем і укомплектовані двокамерними склопакетами (енергозберігаюче скло + інертний газ у камерах).

  • Якщо вікна будівлі виходять на сонячну сторону, то одночасно з енергозбереженням потрібно забезпечити і сонцезахист. Встановлення сонцезахисного або мультифункціонального склопакета дозволить захистити приміщення від перегріву, заощадивши на кондиціонуванні в літні місяці.
  • Там, де є ризик проникнення сторонніх — у приватних будинках, на перших і останніх поверхах багатоповерхівок — важливі протизламні характеристики. Протизламні пластикові вікна в Запоріжжі комплектуються особливою ​​фурнітурою, що запобігає силовому відкриванню стулки. Також до комплектації зазвичай входить склопакет з триплексом або броньованим склом.
  • Зрештою, не варто забувати про дизайн. Велика палітра ламінації, а також можливість фарбування в будь-який відтінок по RAL із застосуванням полімерних пігментів дає можливість виготовити конструкцію, яка ідеально вписується у кольорову гаму приміщення.

Важливе і правильне встановлення вікон в Запоріжжі. Тришаровий монтаж згідно до вимог ДСТУ із застосуванням пароізоляційних і паропроникних стрічок, виконаний кваліфікованими майстрами, дозволить не лише мінімізувати тепловтрати через монтажний шов, а й нормалізувати вологість в приміщенні.

Двері — важливий елемент інтер’єру

Поряд з вікнами на основі ПВХ-профілю пластикові двері в Запоріжжі поступово витісняють дерев’яні, а місцями і алюмінієві конструкції. Причому асортимент не обмежується лише офісними модифікаціями дверей — великі можливості для дизайну і сучасні технологічні рішення дозволяють виробляти вхідні та міжкімнатні моделі.

  • Вхідні двері в Запоріжжі роблять на основі міцного багатокамерного дверного профілю з високими показниками енергоефективності та стійкості до деформацій. Для захисту від проникнення двері зазвичай комплектуються замком з сучасним багатоточковим замиканням. У якості заповнення використовується або безпечний енергозберігаючий склопакет, або ламінована HPL-панель.
  • На відміну від вхідних конструкцій, міжкімнатні двері комплектуються фурнітурними механізмами, розрахованими в першу чергу на багаторазове відкривання і закривання. Для виготовлення застосовується ламінований або пофарбований в масі профіль. Вибір дизайнерських елементів для міжкімнатних дверей також досить великий — можна використовувати косі або гнуті імпости, декоративне скління тощо.

Окремої уваги заслуговують розсувні конструкції — вони можуть встановлюватися як на вході в приміщення, так і всередині будівлі. Використання сучасної ухильно-розсувної фурнітури дозволяє гарантувати герметичне закривання великих стулок, при цьому хороші показники енергозбереження поєднуються з економією місця і легкістю відкривання.

Чому варто купувати вікна від компанії Віконда?

Основа асортименту фірмових салонів Віконда в Запоріжжі — двері і вікна на основі металопластикового профілю:

  • Всі конструкції виробляються на сучасному автоматичному обладнанні з якісних матеріалів.
  • На виробництві діє багаторівнева система контролю якості.
  • Висока кваліфікація менеджерів фірмових салонів дає їм можливість підбирати оптимальну комплектацію вікна або дверей для різних умов експлуатації.

Ціни на вікна Віконда в Запоріжжі цілком доступні — особливо з урахуванням їх високої якості і багаторічного терміну служби. На всі конструкції компанія надає офіційну гарантію.