Традиційно вхідні двері виготовлялися з дерева, згодом стали популярними металеві моделі — повністю сталеві або виготовлені з алюмінієвого профілю із заповненням. Однак пластикові вхідні двері теж мають низку переваг — більш того, за деякими параметрами вироби з ПВХ перевершують дерев’яні та металеві конструкції.
Сьогодні металопластикові двері – не тільки вхідні, а й міжкімнатні – виробляють із якісного дверного профілю з підвищеними показниками теплоізоляції та жорсткості. Набір фурнітурних елементів для таких дверей дуже великий, тому конструкцію можна укомплектувати для вирішення будь-якого завдання.
Як вибрати вхідні двері
Вхідні двері ПВХ – так само, як і металопластикові вікна – мають модульну конструкцію. Тому їх параметри залежать від того, які комплектуючі ви оберете:
Дверний пластиковий профіль відрізняється від віконного збільшеними габаритами. Це дозволяє мінімізувати теплопровідність, а також підвищити стійкість до навантажень. Дуже важливо, щоб дверна конструкція була армована із застосуванням металу із збільшеною товщиною (від 2мм), а саме армування було замкненим на кутах.
Зверніть увагу! Важливим елементом дверного профілю є поріг. Він може мати різну конструкцію та різну висоту. Що вище поріг, то кращим буде притискання до стулки в нижній частині дверей, але то складніше буде його переступати. Отже, вибір конструкції порога — це майже завжди пошук оптимального балансу між зручністю та енергоефективністю.
Найпоширеніші варіанти заповнення – склопакет та сендвіч-панель. Сендвіч забезпечує хорошу теплоізоляцію, але він непрозорий. Тому вхідні металопластикові двері все частіше комплектують двокамерними енергозберігаючими склопакетами з безпечним склінням — загартованим склом або триплексом.
Важливо! Ще про один варіант заповнення ми розповімо нижче!
Зовнішні пластикові двері, виготовлені із міцного профілю та укомплектовані двокамерним склопакетом, відрізняються збільшеною масою стулки. Це означає, що для плавного відкривання та закривання конструкцію потрібно обладнати петлями з великим запасом міцності.
Зрештою, ключовий елемент комплектації – запірний механізм. На відміну від офісних та міжкімнатних моделей зовнішні двері практично завжди оснащуються надійними замками (системи багатоточкового замикання, замки з кликами). Також можливе підключення дверей до системи контролю доступу (СКД).
Пластикові вхідні двері: види та особливості
Розібратися, які пластикові двері бувають, не складно — тут все залежить від принципу класифікації.
Залежно від кількості стулок виділяють одностулкові, двостулкові та багатостулкові вхідні двері. Одно- та двостулкові пластикові вхідні двері встановлюються як у приватних будинках, так і на комерційних об’єктах. А ось багатостулкові конструкції майже завжди використовують при оформленні входу у великі офісні центри, магазини чи ТРЦ.
Відрізняються двері і за принципом відчинення. Раніше майже завжди використовувалися розпашні конструкції, у яких стулка оберталася на петлях. Однак поява якісної фурнітури дозволила виробляти надійні розсувні двері – при цьому у закритому стані вони забезпечують ефективне притискання, і тому добре зберігають тепло.
На окрему згадку заслуговують нестандартні двері — наприклад, арочні. Зазвичай стулку, що відкривається, роблять прямокутною, а решту елементів залишають глухими без можливості відкривання.
Зовнішні пластикові двері: кольори
Вхідні двері з пластику не обов’язково мають бути білими — більш того, білими їх сьогодні роблять рідше. Кольорові пластикові двері куди популярніші, а виробляються за різними технологіями:
Найпоширеніший різновид — ламіновані вхідні двері. Ламінація профілю передбачає декорування його полімерною плівкою, стійкою до навантажень та вигоряння під впливом ультрафіолету.
Палітра плівок для ламінації велика — проте обмежена. Тому є можливість виготовлення пластикових дверей у будь-якому відтінку за каталогом RAL шляхом нанесення полімерної фарби. Фарбування пластикового дверного профілю — досить складна технологія, зате в результаті виходить монолітне полімерне покриття, стійке до будь-яких впливів.
Вхідні металопластикові двері зі склом – це досить поширені та звичні конструкції. Але в останні роки замість склопакетів у якості заповнення стали застосовувати HPL-панелі. Композитні конструкції з ламінату високого тиску (HPL) та екструдованого пінополістиролу або встановлюються на місце склопакета, або наклеюються на двері, повністю приховуючи профіль. Можливості для декорування HPL-панелей майже безмежні — тому при виборі такого заповнення можна зробити вхідні двері в будь-якому дизайні.
Зверніть увагу! Для виготовлення декоративних панелей використовують HPL завтовшки 2 мм, для якого характерні антивандальні властивості. Тож вхідні двері отримують додатковий захист від подряпин та інших ушкоджень.
Скільки коштують вхідні пластикові двері
Ціна вхідних пластикових дверей буде вищою, ніж у балконної або міжкімнатної конструкції аналогічних розмірів. При розрахунку вартості враховують:
Незважаючи на більш високу ціну, двері з ПВХ-профілю стають все більш популярними на ринку. Причина — хороші експлуатаційні показники (насамперед тепло- та звукоізоляція), великі можливості для дизайну та зручність у використанні. Крім того, застосування сучасних рішень дозволяє підвищити рівень безпеки таких дверей до максимуму.
Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!
Залишити відгук
Розрахувати вартість
Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!
Замовити дзвінок
Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!
Заявку успішно надіслано!
Ми зв'яжемося з Вами, як тільки наш менеджер опрацює її. А поки що пропонуємо переглянути відгуки наших клієнтів та відвідати наш пізнавальний канал у youtube Pro вікна